25 Temmuz 2010 Pazar

Bu Yılın En Moda Rengi Yeşil


Önümüzdeki sezon, yeşilin hakimiyetinde olacak. İndirim döneminde bu trende dönük alışveriş yapmakta fayda var. Mevsim değişikliği ile birlikte moda trendleri yenilendi. Bizler de yeni sezonun çizgilerini takip etmeye başladık.

Sezonu açan mağazaların yanında hâlâ indirimde olan mağazalar da var. Bu hafta ben de yine sizlere indirimi değerlendirmeniz için bir başka öneri hazırladım.

İndirimde, modanın önümüzdeki sezonun çizgilerine uygun alışveriş edebilir, indirimin son günlerini lehinize değerlendirebilirsiniz. Örneğin, önümüzdeki sezon yeşil çok moda… Yeşilin her tonunu birlikte kombinleyebilirsiniz. Yeşille birlikte turuncu da çok gözde; aklınızda bulunsun.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web