29 Mayıs 2009 Cuma

Gül Kaynak 1 günlük detoksta neler atıştırabiliriz

Çiğnemeli detoksta atıştırabileceğiniz en güzel şey sebzeler ve meyvelerdir. Yani havuçları güzel güzel kesip onları limon suyunun içine koyup o şekilde yiyebilirsiniz. Devamlı küçük salatalıklar bulundurabilirsiniz yanınızda, salatalıkları yiyebilirsiniz. Meyveler yemeklerle değil yemek aralarında tavsiye edilir uzmanlar tarafından.

Turfanda meyveyi bir ya da iki meyveyi diğer meyvelerle çok fazla karıştırmadan azar azar yiyebilirsiniz. O meyveleri ara öğünlerde yiyebilirsiniz. Tabi ki meyve suları ve sebze suları güzel ara öğünler olabilir.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web