29 Mayıs 2009 Cuma

1 günlük detoksun akşam yemeğinde neler olmalı

Akşam yemeği aslında bizim en hafif öğünümüz olmalı, bu çok önemli. Biz genelde biliyorsunuz bütün aktivitelerimizi akşam yemeği üzerine kuruyoruz ve çok geç saatlere kadar yemek yiyoruz. Ama akşam yemeği tercihen güneş batmadan önce yenmelidir. En azından detoks gününde saat 8’den sonra bişey yememeliyiz. Onun için 6 – 7 gibi yemeğe oturmalıyız.

Eğer çiğnenecek bir detoks günüyse o sizin için salata, zeytinyağlı yiyecekler olabilir, canınız çekerse çok hafif bir ızgara balığı salatayla beraber yiyebilirsiniz, ya da en güzeli güzel bir çorba içmek, dilerseniz bir sebze suyu da alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web