5 Şubat 2009 Perşembe

Seksten soğuyan erkek tuzu azaltsın

Eğer erkeğin cinselliği krizden etkilendiyse, beslenmesine dikkat ederek, bu sorunu yenebilir.Cinsel hayatı renklendirmek için beslenmesiyle ilgili gereken ilk şey kalori kısıtlamasına gitmek olmalıdır.Hayvansal gıdalrın tüketiminde kolestrol içeriği göz önüne almalıdır.Bitkisel yağları ve posalı gıdaları tercih etmelidir.

Antioksidan açısından zengin taze sebze ve meyveler tüketmelidirler.Kalsiyum ve B vitaminlerine önem vermelidir.Yağdan uzak, kolesterolü düşük,orta ve düşük, glasimek indeksli beslenme sistemi oluşturmalıdır.Bu sistem şunları içermelidir:

*Kırmızı et tüketimini azaltın.
*Şeker ve rafina gıdalardan kaçının.
*Sıvı yağ kullanın
*Yiyiceklerinizdeki posa oranını artırın.
*Tuz alınımını kısıltın.
*Çay, kahve, gazlı içeçekler ve alkol tüketimini azaltın.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web