10 Şubat 2009 Salı

AHMET MARANKİ SAÇ ÇIKARTMA

Prof.Dr.Ahmet Maranki Saç dökülmesini önleyen yeni saçların çıkmasını sağlayan şifalı yağlardan hazırladığı karışımın tarifini verdi.
Saç dökülmesini önleyen şifalı yağlar
-Çam yağı
-Sarımsak yağı
-Isırgan yağı
-Biberiye yağı
-Badem yağı
-zeytin yağı
Hazırlanışı ve uygulanışı:Bütün yağları eşit miktarda bir kaba koyun ve karıştırın karıştırdığınız yağları saçlarınıza masaj yaparak sürün ve 1-2 saat bekletin ,daha sonra saçlarınızı sampuanla yıkamayın kayısı sabunuyla yıkayın.Yıkanan saçlarınıza 2-3 litre suyun içerisine 1 subardağı üzüm sirkesini koyun ve saçlarınızı bu suyla durulayın.Bu uygulamayıa haftada 1 kere uygulayın 40 gün sonra saçlarınız çıkmaya başlayacaktır.
maranki.com

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web