1 Haziran 2009 Pazartesi

Reiki ne işe yarar

Reiki zihinsel, duygusal, bedensel ve hatta ruhsal her türlü sorunda kullanılabilen bir enerjidir ve her birinde de etkilidir. Sorunlarımızın çoğu zihinsel ve duygusal enerji olarak başlıyor ve sonradan bedensel oluyor. Dolayısıyla biz çalıştığımız zaman atom altı seviyede çok ince çok süptil bir enerjiden bahsediyoruz.
Bu ince enerji, bizim bütün varlığımızın içinden geçerek çalışıyor ve bizim bedenimizin kendini iyileştirme kapasitesini artıran ve onu uyaran, hatırlamasını sağlayan bir enerji.

Gerek akut hastalıklarda, çok kısa süreli, günlük olaylarda, öksürük, nezle, ishal, kabızlık gibi veya kazalarda, yanıklarda, düşmelerde ya da ülser, mide hastalıkları, kalp hastalıkları gibi hastalıklarda olumlu sonuç veriyor. Ama kronik hastalıklarda uzun süreli tedavi sonucunda hatta 2. 3. Derecelerde reiki kullanılarak sonuç alınabilir. Özellikle kanserde kullanılabilir. Direk kanserde reiki iyileştirici tedavi edicidir diyemiyoruz. Aksine yapılan tedavilere destek olarak hastanelerde bile reiki kullanılmaktadır. Büyük hastalıklarda bile reiki kullanılabilir.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web