3 Haziran 2009 Çarşamba

Reiki hangi aşamalardan oluşur

Reiki 3 aşamadan oluşur. Birinci aşama da daha çok elle çalışılıyor. Hemen ilk günden kendinize ve başkalarına hatta hayvanlara bitkilere yemeğinize suyunuza her şeyinize evrensel büyük ışığın, şifa ışığının enerjisini aktarabilir hale geliyorsunuz.

İkinci aşama da daha da genişletiliyor bu enerji aktarımları. O zaman hem uzaktan şifa gönderebiliyorsunuz ki bu gerçekten enteresan bir şey mesela oturduğunuz yerden Çindeki, Afrikadaki birine yardım edebilirsiniz. Ayrıca olaylara, sınavlara da şifa gönderilebilir. Daha da önemlisi ikinci seviyede tabi daha güçlü bir enerji var ve de bu fiziksel yanında zihinsel duygusal şifada, yani bilinç altının programlanmasında, olumlu düşüncenin yerleştirilmesinde çok sıklıkla kullanılan bir şey.

Çünkü reiki hele ikinci derece sizin hemen çok kolaylıkla beyin dalgalarınızın yavaşlamasını, sakinleşmesini ve telkine açık hale gelmesini sağlıyor. Biz bu özelliği kullanarak bilinç altını kendi istediğimiz yönde değiştirebiliyoruz.
Üçüncü aşama da ise çok daha güçlü bir enerji var, o enerjiyi kullanarak da bir başka insana hem yüksek şifa enerjileriyle yardım edilebilir hem de artık eğitim de alınırsa öğretmen olup başkalarının reiki enerjisine açılması sağlanıp, onlarında reiki enerjisini kullanması sağlanabilir.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web