22 Haziran 2009 Pazartesi

Akupunktur ile baş ağrısı ve migren tedavisi için uzman seçiminde nelere dikkat edilmeli

Baş ağrısı ve miğren de akupunktur uygulamasını herkes yapamaz ve herkes uygulanamaz önce bir tıp doktoru olacak sonra akupunktur ile ilgili bir eğitim almış olacakl bu eğitimin belgesi sağlık bakanlığıdan onaylanarak akupunktur uygulayabilir belgesi alması gerekecek tüm bunları yapmış hekim miğren ve baş ağrısında akupunktur uygulayabilir.

Baş ağrısında yada miğren hastası akupunkturist e baş vurduklarında yada akupunkturist olduğunu iddaa eden kişinin mutlaka duvarında akupunktur uygulama belgesinin olup olmamasına bakması ve eğer duvarında yoksada akupunktur yaptırmasın.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web