3 Haziran 2009 Çarşamba

Gülcan Arpacıoğlu Reiki sorunları nasıl çözer

Aslında Reiki sorunları çözmez. Aslında sorunları çözen bizim kendi enerji bedenimizdir ve kendi fiziksel bedenimizin zekasıdır sorunları çözen. Sadece reiki enerjisi biz onu istediğimiz zaman başımızın üst kısmından gelir ve ellerimizden çıkarak gittiği yerde ( elimizi nereye koyuyorsak ), bedenin kendi zekasını, zihinsel enerjisini uyarır, onun canlı ve sağlıklı halini hatırlaması için ne yapacağını hatırlatır. Dolayısıyla beden ve zihin kendi kendini iyileştirir.

Zihinsel problemler bize göre enerji bedeninde olmuş olan bir aksaklıktır reiki çalışmaya başladığında tüm beden sanki bir duşa girmiş gibi olur ve reiki aktive edildiğinde ellerinizi koyduğunuz yerde artık siz beden olarak yoksunuz, sadece reiki çalışıyor. Bu andan itibaren siz artık hiçbir şey yapmıyorsunuz kişinin bedeni ile reiki birlikte çalışmaya başlıyor. Bu beden aynı zamanda zihin ve duyguları da içeriyor. Bizim bakış açımıza göre zihin ve duygular ayrı şeyler değil bedenle tamamen beraber olan bir parçamızdır. Dolayısıyla enerji blokajlarının açılması ile biz zihnin, duyguların ve bedenin iyileştiğini görüyoruz.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web