22 Haziran 2009 Pazartesi

Akupunktur ile yapılan baş ağrısı ve migren tedavisi ağrıları tamamen giderir mi

Öncelikle akupunktur altta yatan patalojik bir neden olup olmadığı saptandıktan sonra yani bu bir beyin tümörüdür beyin kanamasıdır ciddi bir problem olup olmadığı ayrımı yapıldıktan sonra her hastaya uygulanabilir. ama bütün hastaları tedavi eder demek mümkün değil böyle bir iddaa yaratılmamalıdır. ama şunu söyleyebiliriz akupunktur tedavisi uygulanmadan baş ağrısı çekmek boşuna zaman kaybıdır söylüyebileceğimiz en iddaalı söz budur.

Akupunktur gerçekten bir seçenektir son nokta değildir diğer tedavi yöntemlerinin eşitidir.. diğer tedavi yöntemleride uygulanabilir başarısız olunduğu zamanda akupunktura gelinebilir ama bir kişinin baş ağrısı varsa diğer tedavi yöntemlerine başvurmamışsa akupunktura başvurabilir tedavi olabilir.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web