27 Ocak 2009 Salı

SAÇLARINI BİRA İLE YIKIYORMUŞ!

Oscar ödüllü oyuncu Catherine Zeta- Jones, 39 yaşını sürmesine rağmen, hala dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak sayılıyor. Peki ama nasıl?
Zeta- Jones, cilt kırışıklıklarını önlemek için bal ve tuz ile cildini ovuyor, bira ile saçlarını yıkıyor ve çilekle dişlerini fırçalıyor.
Zeta- Jones, bir röportaj sırasında, genç görünmesi ile ilgili sorulara yanıt verdi ve mutfağının, onun makyaj çantası gibi olduğunu söyledi. Zeta- Jones, 'Nemlenmesi ve ölü derinin soyulması için bal ve tuz karışımı ile vücudumu ovuyorum. Öğünlerden sonra elma yemeyi çok seviyorum, böylece dişlerimi temizliyorum. Dişlerim bu şekilde parlıyor. Eğer meyve sepetimde elma yoksa, çilek de aynı işlevi görüyor. Çilek suyu ya da konsantresi 'malik asit' içerdiğinden, dişleri parlatıyor,' dedi.
Zeta- Jones, saçları için de bal ve biradan oluşan bir karışım kullanıyor. Ünlü yıldız, bu karışım uygulandıktan sonra pek güzel kokmasanız da, saçları mükemmel gösterdiğini söyledi.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web