16 Şubat 2010 Salı

HP İspanya yeni netbook'u Compaq Airlife 100'ü resmen duyurduHP İspanya yeni netbook'u Compaq Airlife 100'ü resmen duyurdu. Taşınabilir aygıtın diğer netbooklardan ayıran tek farkı çok enerji harcayan Intel Atom veya AMD Neo'ya göre enerji tasarruflu ARM tabanlı Qualcomm Snapdragon 1 GHz işlemci kullanması.
Compaq Airlife 100'ün en önemli özelliği 12 saat çalışma ve 10 gün bekleme süresi sunması. İspanya'da Telefonica iletişim firması destekli olarak ilkbaharda satışa sunulması hedefleniyor.Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayın..

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

Related Posts with Thumbnails
Pasta Tarifleri

Uyarı

Bu site yayınlanan sağlık ile ilgili bilgiler , ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.
Genel Kişisel Web